Z życia Edge One Solutions

KLUCZOWE MOMENTY

2019

Uruchomienie biura w Krakowie
2018

Strategiczne Partnerstwo z EUVIC Group
2017

Zamiłowanie do innowacji i pasja tworzenia dały początek akceleratorowi edTech; w marcu działalność rozpoczął eduLAB. Wprowadzenie platformy mTAX na rynek ukraiński.
2016

Działalność zaczyna centrum relacji biznesowych w Warszawie.
2015

Uruchomienie Centrum Kompetencyjnego w Lublinie.
2014

Spotkanie kilku osób z wieloletnim doświadczeniem w sektorze IT, pomysłem na biznes i wizją zaowocowało powołaniem do życia Edge One Solutions Sp z o.o.

0

SPECJALISTÓW IT

KOMPETENCJE
JAKOŚĆ
REZULTAT

0

KOMFORTOWE BIURA

ZAUFANIE
TRANSPARENTNOŚĆ
SPÓJNOŚĆ

0

KLIENTÓW

WIZJA I KLUCZOWE WARTOŚCI

NIEZAWODNY I RZETELNY PARTNER IT

Edge One Solutions stworzyliśmy, by móc wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi realizować nawet najśmielsze projekty IT. Działamy w odpowiedzi na ich oczekiwania i potrzeby. Jesteśmy dynamiczną spółką technologiczną świadczącą usługi z zakresu rozwoju oprogramowania, zarządzania projektami i testów dla klientów polskich i międzynarodowych.

Nasze zespoły developerskie pracują w szerokim spektrum technologii, a testerzy automatyczni dbają o najwyższą jakość dostarczanego kodu. Od 2014 roku zrealizowaliśmy PONAD 100 PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH, współtworząc ZESPOŁY PROGRAMISTYCZNE I TESTERSKIE, które tworzą i rozwijają oprogramowanie w technologiach takich jak: JAVA, .NET, JAVA SCRIPT, PHP.

Nasze działania opieramy na 4 filarach:

1
2
3
4
1
2
3
4

KLIENCI

jakość, transparentność, spójność, zaufanie

LUDZIE

bezpieczeństwo, szacunek, rozwój

WZROST

szybki wzrost, zatrudnianie, rentowność

LEAN

efektywność, zwinność, usprawnienia

Nasze inicjatywy

TECHNOLOGIA. ROZWÓJ. INNOWACJE.

Ambicja, znajomość nowych technologii i pasja tworzenia innowacyjnych rozwiązań pozwalają nam na realizowanie ciekawych projektów IT nie tylko na zlecenie klientów, ale i własnych.

IT