Programista baz danych - oferty pracy - Edge1s

Opis stanowiska i technologie

  • Data
  • MSSQL
  • PLSQL
  • ETL

Będąc Programistą Baz Danych w Edge1S masz szansę pracować na projektach dla liderów z wielu branż takich jak: E-commerce, Bankowość, Technologia,  IT, Opieki Zdrowotna, Ubezpieczenia.

Na co dzień projektujesz i programujesz systemy baz danych, ale masz też możliwość pracy z narzędziami ETL, hurtowniami danych czy rozwiązaniami chmurowymi.

Będziesz odpowiedzialny za rozwój aplikacji.

Nasze projekty prowadzone w metodyce Agile.

Poza pracą projektową będziesz miał szansę na dzielenie się wiedzą na Edge1Talks czy prowadzenie rozmów rekrutacyjnych.

Nie jesteśmy korporacją, dlatego głos każdego pracownika jest u nas słyszalny.

Wymagania

Kandydaci dołączający do naszej firmy najczęściej mają co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia w pracy z bazami danych.

Umiejętności:

  • Znajomość jednej z relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi ETL
  • Znajomość hurtowni danych

Ciekawostki

  1. Niektóre systemy baz danych np. Oracle, dostaje rozszerzenie języka SQL, które umożliwia np. Dodawanie logiki do tabel.
  2. Pierwszym językiem relacyjnych baz danych był, SEQUEL (Structured English Query Language), został on stworzony przez pracowników firmy IBM.
  3. SQL Server był pierwszym rozwiązaniem bazodanowym oferowanym w formie pudełkowej produktem bazodanowym oraz relacyjną bazą danych świadczoną w formie usługi. SQL Server oferowany jako produkt, dostępny jest w sprzedaży od 1989 roku.

Statystyki

Kto pyta, nie błądzi. Najczęściej zadawane pytania (F&Q)

Zajrzyj na bloga

13 stycznia 2020

Inżynieria niezawodności

Jak bardzo istotne dla codziennego funkcjonowania naszych klientów jest dostarczane przez nas oprogramowanie Najczęściej przekonujemy... czytaj więcej

22 marca 2023

Sztuczna inteligencja od OpenAI zmienia rzeczywistość. Internet już nigdy nie będzie taki sam.

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki Sprawdź jakie możliwości daje Ci DALL-E i ChatGPT Świat zmienia się już... czytaj więcej